Comité 2018-2019

Président

Matthieu Billuart
“Roi roux”

 

Vice-présidente

Amandine Rens
“Cagole”

 

Trésorier

Corentin Geets
“D’Artagland”

 

Secrétaire

Thomas Denis
“Thomas”

 

Præsidium de baptême

Brigitte Claessens
“Corouette”

 

 

 

 

 

 

 

………………..Emmanuelle Honvault…………………………………………………………………………………..Arnaud Bernard
………………………………“Schumi”………………………………………………………………………………………………………….“Bernie”

 

Big Event

 

 

 

 

 

 

 

      Gwaëlle Lacroix                                                                                             Adeline Badonté        “Gwa”                                                                                                              “Trésor”

 

 

 

 

 

 

 

………………….Clothilde Ghyselinck……………………………………………………………………………………..Pauline Gérard
……………………………..“Chlo” ……………………………………………………………………………………………………………“Paupau G”

 

Bar

Dorian Buekenhoudt
“Dodo”

 

 

 

 

 

 

 

………………………………Emilie Bas…………………………………………………………………………………………………Louise Nicolay
………………………………….“Milou”……………………………………………………………………………………………………………“Pif-Paf”

 

Culture/Relex

 

 

 

 

 

 

 

…………………………Ludivine Schills……………………………………………………………………………………………François Briot
…………………………………….“Bush”………………………………….……………………………………………………………………..“Francky”

 

 

 

 

 

 

 

…………………………Shannon Crappe……………………………………………………………………………………………Nicolas Klein
………………………….“Monsieur Crap”………………………………………………………………………………………………..“Schleu”

 

Déléguée Fac

Elisabeth Royer
“Eli”

 

Revue

Stuart DL
“Stuart”

 

 

 

 

 

 

 

…………………………Athina Sc……………………………………………………………………………………………………….Manon Thiry
……………………………..“Athi”…………………………………………………………………………………………………………………..“Quart”

 

Voyage Culturel

 

 

 

 

 

 

 

……………….Maxence de Hemptinne………………………………………………………………………………………Lucie Dm
………………………….“Max”……………………        ……………………………………………………………………………….“Burundi”

 

Clash

 

 

 

 

 

 

 

………………………….Zoë Sirko………………………………………………………………………………………………………….Lotte Vinesse
………………….………..“Merlin”……………………………………………….………………..;………………………………………….“Kaamelott”

 

 

 

 

 

 

 

…………………..Pauline André…………………………………………………………………………………………………..Valentine Brabant
………………………“Paupau A”…………………………………………………………………………………………………………………“Geisha”

 

Monday’s Pub

François Wincq
“Narval”

 

 

 

 

 

 

 

………………..Pauline Honorez…………………………………………………………………………………………………..Laura Labye
…………………….“Pauline 33”…………………………………………………………………………………………………………….“Laura”

 

Insigne

Amel Alagic
“Amel”

 

Psyrou

 

 

 

 

 

 

 

………………..Charlotte Delehelle………………………………………………………………………………..Dorinne Nshimirimana
………………………“Charloutre”……………………………………………………………………………………………………….“Dobby”

 

Præsidium de corona

Eloïse Demazy
“Elo”

 

 

 

 

 

 

 

 

……………….Maxence de Hemptinne………………………………………………………………………………………Lucie Dm
………………………….“Max”…………………       ………………………………………………………………………………….“Burundi”